MÖBLER / Bord / Köpmansdisk 10381071
*
nr 1038 1071
Köpmansdisk
1950-tal, Teak / Galon, längd: 196 cm, höjd: 95 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:58:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:50:10
1
3.400 kr
16/5 19:52:19
2
2.200 kr
16/5 19:52:19
1
2.400 kr (Budbetjänt)
16/5 19:52:43
2
2.600 kr
16/5 19:52:43
1
2.800 kr (Budbetjänt)
16/5 19:53:03
2
3.000 kr
16/5 19:53:03
1
3.200 kr (Budbetjänt)
16/5 19:53:23
2
3.400 kr
16/5 19:53:23
1
3.400 kr (Budbetjänt)
16/5 19:53:59
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord galon köpmansdisk teak teakmöbler trä
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:22
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:08
-
5182 Matbord
1960-tal, 2 st iläggsskivor. Diameter: 110 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:23
-
5183 Pelarbord
Nyrokoko. Bredd: 72 cm, djup: 50 h, 73 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:03
-
4249 Piedestal
med stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:49
*
Köpmansdisk
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1071
Köpmansdisk
1950-tal, Teak / Galon, längd: 196 cm, höjd: 95 cm
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 3.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:50:10 | 1 | 3.400 kr |
16/5 19:52:19 | 2 | 2.200 kr |
16/5 19:52:19 | 1 | 2.400 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:52:43 | 2 | 2.600 kr |
16/5 19:52:43 | 1 | 2.800 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:53:03 | 2 | 3.000 kr |
16/5 19:53:03 | 1 | 3.200 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:53:23 | 2 | 3.400 kr |
16/5 19:53:23 | 1 | 3.400 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:53:59 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord galon köpmansdisk teak teakmöbler trä
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:22 -
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:08
-
5182 Matbord
1960-tal, 2 st iläggsskivor. Diameter: 110 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:23 -
5183 Pelarbord
Nyrokoko. Bredd: 72 cm, djup: 50 h, 73 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:03 -
4249 Piedestal
med stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:49